top of page

No no... Victoria Dom

Zaktualizowano: 29 kwi 2022


W cyklu Nasi Deweloperzy prezentuje Victoria Dom


Opisuje inwestycje deweloperskie, w których wykonałem odbiór techniczny.

Każdy wpis ma na celu stworzyć przydatny zbiór standardów i usterek jakie oferuje deweloper w swoich inwestycjach.


Dziś zapraszam do sprawdzenia firmy Victoria Dom. Od paru miesięcy, czyli kilku oddanych inwestycjach, mówię o nich dobrze. Nie przystoi mi mówić dobrze o Deweloperach ale gdy widzę taki skok jakościowy to uczciwie będzie Wam na to zwrócić uwagę.

Aby nie było jak z Wojewódzkim i Kukizem, ja tu chwale, Wy ufacie, a gdy nic dobrego z tego nie wyjdzie, przyjdzie mi się wstydzić... 

Przystanek Tarchomin ulica Winorośli


Inwestycja znajduje się tuż przy Modlińskiej na Białołęce w Warszawie, choć dla wielu to już właściwie nie Warszawa. Takie lokalizacje upodobał sobie ten deweloper, przez co stosunek jakość do ceny wypada bardzo korzystnie. przynajmniej w przypadku tej inwestycji


Gdy odwiedziłem tą inwestycje w pierwszym etapie było OK, ale nadal przeciętnie. Drugi etap ogromnie zaskoczył, aż sprawił mi przyjemność. Przy pierwszym odbiorze właściwie nie miałem usterek. Podczas drugim już kilka się pojawiło, ale średnia nadal wypada dobrze.


W poniższym filmie opowiadam co nieco :)


 

Osiedle Classic


Inwestycja znajduje się na warszawskiej Białołęce między Myśliborską a Modlińską. Dokładniej trudno wskazać bo jest ogromna. Osiedle to już kilkanaście etapów!


Pierwsze wzmianki o tej inwestycji pojawiają się na dnie mojego Instagrama, zapewniając mi masę serduszek. Naprawdę można było wytykać wiele ciekawych wpadek i usterek temu deweloperowi, obecnie muszę szukać radości na innych polach jego działalności :)


Zapraszam do obejrzenia filmu z odbioru, gdzie można zobaczyć jak wygląda ta inwestycja.


 

Viva Garden


Inwestycja znajduje się... oczywiście na Białołęce ale nie przy Modlińskiej :) tylko przy ulicy Szlacheckiej.


Uwaga Szlachecka występuje też na terytorium gminy Wawer, wprawiając mnie w konsternację za każdym razem gdy wpisuje adres odbioru w GPS


Viva Garden doczekała się dwu cyfrowej liczby etapów i przekopując meandry internetu dowiecie się że byłem tam już wcześniej czego nie chce pamiętać i z chęcią zatarł bym tamte wspomnienie pisząc pochlebstwa o najnowszej historii inwestycji, gdyby nie widok na magazyn DPD.


Zapraszam do obejrzenia filmu z odbioru, gdzie można zobaczyć jak wygląda ta inwestycja.


Comentários


bottom of page