top of page

Polityka prywatności

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne.

Wszelkie przekazane dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyraziłeś/aś zgodę.

Pamiętaj, że w każdej chwili masz prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu napisz do mnie meila z prośbą o usunięcie tych danych z systemu, na adres odbiormieszkania.lesznowola@gmail.com

Postanowienia zawarte w Polityce dotyczą strony mieszczącej się pod adresem: www.odbior-mieszkania.com (dalej: „Strona Internetowa”).

 

Administratorem danych osobowych serwisu, jednocześnie odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Twoim danym osobowym jest Anna Hałabiś Studio 26m2, ul. Nutki 3/5/31 02-785 Warszawa NIP 951-226-13-98

W tym celu Strona internetowa wykorzystuje platformę wix.com (serwer i oprogramowanie), w której przechowuje udostępnione i zebrane dane (cookies), na zasadach i warunkach określonych przez dostawcę usług internetowych - wix.com. 

Strona odbior-mieszkania.com wykorzystuje technologię cookies: google.com i facebook.com, zgodnie z zasadami i warunkami określonymi przez dostawcę - google.com i facebook.com.

W każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Subskrypcja newslettera oraz zakupy w

e-sklep, oznaczają wyrażenie zgody na otrzymywanie wiadomości informacyjno-handlowych na dobrowolnie podany adresu e-mail.

Przysługuje Tobie prawo do:
i. żądania od administratora dostępu do Twoich danych osobowych;
ii. sprostowania danych osobowych;
iii. usunięcia danych osobowych;
iv. ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
v. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
vi. przenoszenia danych;
vii. wniesienia skargi do organu nadzorczego, czyli do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Dane osobowe podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania usługi odbioru lokalu mieszkalnego. Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia i realizacji umowy. 

Twoje dane osobowe pomogą być przekazywane wyłącznie do Wiktor Hałabiś ul. Antylopy 3, 05-506 Lesznowola NIP 521-338-28-21 w celu wykonania zamówionej usługi odbioru lokalu mieszkalnego lub w celu kontaktu niezbędnego w związku z zamówioną usługą

bottom of page