top of page
Beige and Brown E-Book Download Facebook Cover-2.png

Section Title

PRZED ZAKUPEM

Co, jak i gdzie sprawdzić przed zakupem mieszkania lub domu. Co powinna zawierać umowa deweloperska i na co zwrócić uwagę przy wyborze domu. 

ODBIÓR MIESZKANIA

Proces odbioru krok po kroku. Na zdjęciach zobaczysz jak wyglądają usterki, jak je sprawdzić i jak powinny być naprawione. 

PO ODBIORZE

Dowiesz się jak zgłaszać usterki i jak egzekwować ich usunięcie. Znajdziesz też gotowe wzory pism do dewelopera. 

To jest e-book.png

e-book "Odbiór mieszkania"

55 zł

E-book "Odbiór mieszkania to zbiór doświadczeń ze wszystkich (ponad tysiąca) moich odbiorów, który zawiera opis wykrytych bubli, wad czy usterek. Okraszonych komentarzem i objaśnieniem techniczno-formalnym oraz praktycznym wskazówkami.

Chciałbym, aby każdy mógł odebrać klucze do swojego wymarzonego mieszkania, niezależnie od miejsca i dostępności usług osób profesjonalnie wykonujących takie odbiory.

WAŻNE! Pamiętaj, żeby przy zamówieniu wpisać adres email. Bez tego nie będę mógł wysłać Ci ebooka. Jeżeli zapomnisz - daj znać mailem lub sms :)

E-book nie jest wysyłany automatycznie i choć robimy wszystko, aby każdy otrzymał go od razu po zamówieniu, może się zdarzyć tak - np. dla zamówień złożonych w środku nocy, że otrzymacie go po kilku godzinach. 

O mnie:

Nazywam się Wiktor Hałabiś, jestem inżynierem budownictwa i odebrałem z Wami już ok 1500 mieszkań. 

  • Od 2007 roku pracuję w branży budowlanej, projektując, nadzorując oraz wykonując budynki.

  • W 2014 ukończyłem studia uzyskując tytuł Inżyniera Budownictwa o specjalizacji Energooszczędne Technologie w Budownictwie.

  • Od 2007 do 2015 roku pracowałem w pracowniach architektonicznych w Warszawie.

  • Od 2012 do 2020  nadzorowałem budowy obiektów zabytkowych, wielorodzinnych i produkcyjnych.

  • W 2015 odebrałem pierwsze mieszkanie od dewelopera.

 

Na początku zlecenia na odbiory mieszkań przyjmowałem sporadycznie. Do momentu aż poproszono mnie  o wykonanie inwentaryzacji segmentu, gdzie w tym samym czasie odbywał  się taki odbiór z fachowcem.  Byłem zaskoczony tym jak pracuje i komunikuje się z klientami. Wiedziałem że można zrobić to lepiej. To właśnie wtedy postanowiłem edukować ludzi na temat odbiorów. Z czasem stało się to moim jedynym zajęciem.

odbiór mieszkania_edited.png

spis treści i fragment:

bottom of page