top of page

Live na Instagramie

Zaktualizowano: 15 kwi 2021

Mam to za sobą!

Przeżyłem swój pierwszy Live na Instagramie.

A to nie byle co. To jakby zagrać koncert dla tysięcy widzów!

Taki pandemiczny, online :)

Mam już doświadczenie w występach przed kamerą, przecież od roku nagrywam podcast, pt. podcast o budownictwie, Z drobną różnicą, nie robię tego na żywo.

To właśnie w nagraniu na żywo tkwi "problem", bo nie będzie okazji na wycięcie jak drapiesz się po głowie myśląc nad odpowiedzią, jak coś palniesz to tak już zostanie, ku uciesze wielu osób :)


Po co więc nagrałem ten live?

Zostałem zaproszony jako gość, a ja nie odmawiam. Zupełnie jak Jim Carrey w "Jestem na TAK".

Zaprosiła mnie @PaniNaSwoim, która prowadzi profil na IG o kupnie, remoncie i wykończeniu mieszkania. Cyklicznie prowadzi live na swoim Instagramie, a temat odbiorów mieszkań mógł zainteresować Jej obserwatorski.


Dlaczego akurat ja?

Po odbiorze mieszkania zwykle wrzucam post z informacjami o wykrytych usterkach. Okazało się że trafiłem na osiedle, które Asia brała pod uwagę przed zakupem swojego mieszkania i była ciekawa jak deweloper sobie poradził. Tak się nam zgadało i umówiliśmy się na czwartek 4.03.2021 o 19:00.


Jak było?

Denerwowałem się! Czy na mojej wsi nie zawiedzie internet? Czy ja w ogóle umiem się połączyć do takiego nagrania?

Internet był super, tzn. nie przeszkadzał. Problemy techniczne wynikały ze stresu - nie mogłem trafić w przycisk "dołącz".

Oglądało nas ponad 100 osób, chwilami nawet 160. Gdy to pisze, trzy dni po nagraniu, zapis z live obejrzało 2500 osób. WOW!

Pojawiła się masę pytań przed nagraniem jak i w trakcie. Zbyt wiele by na wszystkie odpowiedzieć w zaplanowanej godzinie. Muszę wymyślić jak na nie wszystkie odpowiedzieć!

Po nagraniu, dostałem wiele pytań w prywatnych wiadomościach i gratulacji od obserwatorów. Naprawdę fantastyczne wrażenia!


Jeszcze raz

Dziękuje! 

Kommentare


bottom of page