top of page

Odbiór Mieszkania w mediach

Zaktualizowano: 24 kwiJeżeli znaleźliście się tutaj, zapewne od kogoś o mnie usłyszeliście, znacie mnie z moich mediów społecznościowych, lub wyskoczyłem Wam w Google kiedy wpisaliście frazę „odbiór mieszkania warszawa”…lub coś podobnego :)


Ponieważ sam korzystam z usług osób znalezionych w internecie, wiem jak ważne jest zaufanie. Chociaż nie mówię o swoim „życiu prywatnym” - w życiu zawodowym nie mam nic do ukrycia.


Cennik jest jawny, mój kalendarz jest widoczny dla każdego, prawie codziennie na moich kanałach na YouTube, Facebooku, instagramie i tiktoku pokazuję jak pracuję, ale też dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem (też tu na blogu), żebyście wybierając mnie do współpracy wiedzieli czego się spodziewać, ale też po to, żebyście nawet nie korzystając z moich usług, byli jak najbardziej świadomymi nabywcami nieruchomości w stanie deweloperskim.


ODBIÓR-MIESZKANIA W MEDIACH


Dzisiejszy wpis chciałbym jednak poświęcić nie moim własnym mediom, ale tym, które mają dużo szersze grono odbiorców i zebrać w jednym miejscu te, w których miałem przyjemność się znaleźć. Dodam, że nie byłby to materiały sponsorowane. Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć mnie w roli „gościa”, a nie „gospodarza” - zapraszam do lektury :)WEEKENDOWE WYDANIE GAZETA.PL


Miałem przyjemność udzielić wywiadu weekendowemu wydaniu gazeta.pl , który w całości znajdziecie tu.LIVE NA INSTAGRAMIE Z BANKIER.PL


Bankier zaprosił mnie do udziału w Live na temat tego co sprawdzać na odbiorze mieszkania. Live co prawda odbył się na instagramie, ale jest też do poczytania na stronie.
MONEY.PL O PATODEWELOPERCE OKIEM ODBIERACZA


Rozmawialiśmy właśnie o patodeweloperce. Przytoczone są różne przygody z „patodeweloperami”, ich tłumaczenia się, próby ignorowania Klienta i tuszowania wad i usterek.

Comments


bottom of page